Masina de indreptat HOUFEK SR

Produs Nou

Maşină de îndreptat Houfek Sr

Masina de indreptat SR este o masina profesionala de inalta calitate folosita pentru prelucrarea lemnului pe o fata -latimea max. a materialelor poate fi 330/430/530 mm. Suprafata rectificata a meselor din fonta si arborele cu 4 cutite asigura o extrem de buna calitate a materialului prelucrat.

SR

Um

330

430

530

Latimea mesei de lucrumm350450550
Lungimea mesei de intraremm148014801480
Lungimea mesei de iesiremm122012201220
Latimea de lucrumm330430530
Turatia arboreluiU / min470047004700
Diametrul arboreluimm120120120
Numarul de cutitepcs444
Unghiul de inclinare a ghidajuluio0-450-450-45
Adaosul maxim la o treceremm777
Putere motorkW45,55,5
Turatie motorU/min288028802880
Diametrul gurii de exhaustaremm150150150
Capacitatea de exh. recomandatam3/Std18002002500
Viteza aerului de la exhaustarem / s222222
Lungime masinamm275027502750
Latime masinamm8509501050
Inaltime masinamm110011001100
Greutatekg530570620

4 alte produse în aceeași categorie:

Maşini de Îndreptat

Producători

Folow Us

Articole Recente